XRCM2012T1R8K-A05
MFR.Part #
XRCM2012T1R8K-A05
JLCPCB Part #
C23376573
Package
0805
Description
1.8uH 35@10MHz 400mΩ 50mA 55MHz Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS