XRRH104R-330M
MFR.Part #
XRRH104R-330M
JLCPCB Part #
C5351494
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.2A 2.3A 33uH 93mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS