XRCD105-222K
MFR.Part #
XRCD105-222K
JLCPCB Part #
C5339398
Package
SMD,9x5.4mm
Description
170mA 2.2mH 7.4Ω Unshielded Inductor ±10% SMD,9x5.4mm Power Inductors ROHS