XRRF1280-332M
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRRF1280-332M
JLCPCB Part #
C51913139
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
12Ω 3.3mH 50mA ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS