XRCD105-121K
MFR.Part #
XRCD105-121K
JLCPCB Part #
C5289474
Package
SMD,9x5.4mm
Description
120uH 400mΩ 890mA Unshielded Inductor ±10% SMD,9x5.4mm Power Inductors ROHS