XRAL0410-2R2K
MFR.Part #
XRAL0410-2R2K
JLCPCB Part #
C5289212
Package
Plugin,D4xL10.5mm
Description
110MHz 2.2uH 280mΩ 55@7.96MHz 750mA 750mA Color Band Inductor ±10% Plugin,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS