XRRH127-470M
MFR.Part #
XRRH127-470M
JLCPCB Part #
C5339637
Package
SMD,12x12mm
Description
100mΩ 2.5A 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS