XR5026T680MHL5
MFR.Part #
XR5026T680MHL5
JLCPCB Part #
C22447241
Package
Plugin,D=15mm
Description
0.5mm 2.5A 5A 68uH Toroidal inductor ±10% Plugin,D=15mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS