XR050125T680MHL5
MFR.Part #
XR050125T680MHL5
JLCPCB Part #
C18213915
Package
Plugin,D=15.8mm
Description
0.5mm 2A 68uH Toroidal inductor ±10% Plugin,D=15.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS