XR251513BV102-15A
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XR251513BV102-15A
JLCPCB Part #
C51484214
Package
Plugin
Description
15A 1mH 6.5mΩ ±30% 插件 Power Inductors ROHS