XRRH3D28-470M
MFR.Part #
XRRH3D28-470M
JLCPCB Part #
C5351534
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
230mA 304mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS