XR095125T470MH1L2
MFR.Part #
XR095125T470MH1L2
JLCPCB Part #
C18213940
Package
Plugin,D=26.5mm
Description
1.2mm 47uH 6A Toroidal inductor ±10% Plugin,D=26.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS