XR6826TS100MV1L
MFR.Part #
XR6826TS100MV1L
JLCPCB Part #
C22447586
Package
Plugin,23x11mm
Description
10A 10uH 1mm 7.8A Toroidal inductor ±10% Plugin,23x11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS