XR044125T470MVL7
MFR.Part #
XR044125T470MVL7
JLCPCB Part #
C18213888
Package
Plugin,D=12.8mm
Description
0.7mm 3.8A 47uH Toroidal inductor ±10% Plugin,D=12.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS