SR05S6V5
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
SR05S6V5
JLCPCB Part #
C7318962
Package
SIP,11.7x7.5mm
Description
1 500mA 6.5V 8V~34V 95% SIP,11.7x7.5mm DC-DC Power Modules ROHS