JWK1024S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JWK1024S12
JLCPCB Part #
C7291933
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 12V 830mA 86% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS