IMA0115S15
Extended
MFR.Part #
IMA0115S15
JLCPCB Part #
C6968729
Package
SIP,19.5x9.2mm
Description
1 13.5V~16.5V 15V 66.7mA 75% SIP,19.5x9.2mm DC-DC Power Modules ROHS