JWE0648S24
MFR.Part #
JWE0648S24
JLCPCB Part #
C5775009
Description
1 1.5kV 18V~75V 24V 250mA 6W 87% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP-16 Isolated Power Modules ROHS