ISX0624S15
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ISX0624S15
Description
-40°C ~ 100°C 0.87" L x 0.80" W x 0.40" H (22.0mm x 20.3mm x 10.1mm) 1 1.5 kV 15V 16-SMD module, 7 leads 36V 400mA 6 W 62368-1 83% 9V Enable, Active High ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP, SCP, UVLO Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS