JTM2024D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTM2024D15
JLCPCB Part #
C7212748
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.6kV 15V 2 20W 665mA 89% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS