JAH0224S3V3
MFR.Part #
JAH0224S3V3
JLCPCB Part #
C5659259
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1kV 21.6V~26.4V 2W 3.3V 500mA 57% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS