JTK2024S3V3
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTK2024S3V3
JLCPCB Part #
C7291881
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 3.3V 4.5A 86% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS