JSE0812D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JSE0812D12
JLCPCB Part #
C6281478
Package
DIP,23.9x13.7mm
Description
1.5kV 12V 2 335mA 85% 8W 9V~18V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,23.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS