SVR05S3V3
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
SVR05S3V3
JLCPCB Part #
C5762691
Package
SMD-8P,15.2x8.5mm
Description
1 3.3V 4.75V~36V 500mA 86% SMD-8P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS