JHM1005D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JHM1005D15
JLCPCB Part #
C7212456
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
15V 2 333mA 4.5V~9V 84% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS