JHM1524D15
MFR.Part #
JHM1524D15
JLCPCB Part #
C6070574
Package
DIP,40.6x25.4mm
Description
15V 15W 18V~36V 2 4kV 500mA 87% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,40.6x25.4mm Isolated Power Modules ROHS