JTE0648S12
MFR.Part #
JTE0648S12
JLCPCB Part #
C7291865
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 12V 18V~75V 500mA 6W 84% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS