JCM1512S3V3
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCM1512S3V3
JLCPCB Part #
C7212413
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 15W 3.3V 4A 85% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS