VCE05US12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
VCE05US12
JLCPCB Part #
C6016524
Package
DIP,33x27.9mm
Description
1 12V 410mA 5W DIP,33x27.9mm Isolated Power Modules ROHS