JCK3048S3V3
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCK3048S3V3
JLCPCB Part #
C6972946
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 3.3V 36V~75V 8A 90% DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS