JCJ1024D12
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCJ1024D12
Description
-12V -40°C ~ 100°C 0.88 1.25" Length x 0.80" Width x 0.40" Height (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 1.5 kV 10 W 11-DIP module, 8 pins 12V 18V 2 36V 416mA,416mA 62368-1 ITE (Commercial) Isolation module OCP,OVP,SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS