JCD0512S3V3
Mechanical Assembly
MFR.Part #
JCD0512S3V3
Description
-40°C ~ 100°C 1 1.25" Long x 0.80" Wide x 0.41" High (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) 1.3A 1.6 kV 18V 24-DIP Module, 7 Leads 3.3V 5 W 62368-1 74% 9V ITE (Commercial) Isolation module OCP,OVP,SCP Through hole - Power Module/Power Supply ROHS