JCG1524D12
Extended
MFR.Part #
JCG1524D12
JLCPCB Part #
C5659414
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.6kV 12V 15W 18V~36V 2 625mA 90% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS