IMA0105S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IMA0105S12
JLCPCB Part #
C6968723
Package
SIP,19.5x9.2mm
Description
1 12V 4.5V~5.5V 80% 83.3mA SIP,19.5x9.2mm DC-DC Power Modules ROHS