ISU0305D12-TR
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ISU0305D12-TR
JLCPCB Part #
C5741061
Package
SMD-7P,19.1x15mm
Description
1.5kV 125mA 12V 2 3W 4.5V~12V 82% SMD-7P,19.1x15mm Isolated Power Modules ROHS