JCG1512S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCG1512S12
JLCPCB Part #
C6212188
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.25A 1.6kV 12V 15W 89% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS