JTD2024S3V3
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTD2024S3V3
JLCPCB Part #
C7291853
Package
DIP,40.6x25.4mm
Description
1 18.2W 3.3V 3kV 5.5A 89% 9V~36V DIP,40.6x25.4mm Isolated Power Modules ROHS