ISB0148S15
MFR.Part #
ISB0148S15
JLCPCB Part #
C6968548
Package
SMD-7P,18.9x13.7mm
Description
1 1.5kV 15V 1W 36V~75V 67mA 80% SMD-7P,18.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS