JCG1248D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCG1248D15
JLCPCB Part #
C7291511
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
15V 2 36V~75V 400mA 89% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS