JCE0648D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCE0648D15
JLCPCB Part #
C6972895
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
15V 2 200mA 36V~75V 84% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS