JSE0824S24
MFR.Part #
JSE0824S24
JLCPCB Part #
C5744026
Package
DIP,23.9x13.7mm
Description
1 1.5kV 18V~36V 24V 335mA 86% 8W Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,23.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS