JCE0312S3V3-H
MFR.Part #
JCE0312S3V3-H
JLCPCB Part #
C5744791
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 3.3V 3W 3kV 74% 900mA 9V~18V Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS