JCD0605S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCD0605S12
JLCPCB Part #
C5659332
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 12V 4.5V~9V 500mA 6W 83% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS