IEQ0512S24
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IEQ0512S24
JLCPCB Part #
C5656723
Package
SIP-8
Description
1 1.5kV 209mA 24V 4.5V~18V 5W 82% SIP-8 Isolated Power Modules ROHS