JCD0448S24
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCD0448S24
JLCPCB Part #
C6212144
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 166mA 24V 36V~72V 4W 85% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS