JCA0605S15
MFR.Part #
JCA0605S15
JLCPCB Part #
C6212090
Package
DIP,25.4x20.3mm
Description
1 1.5kV 15V 4.5V~9V 400mA 6W 84% DIP,25.4x20.3mm Isolated Power Modules ROHS