EML30US09-E
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
EML30US09-E
JLCPCB Part #
C5729869
Package
DIP,78.7x38.1mm
Description
1 3.33A 30W 80% 85VAC~264VAC 9V DIP,78.7x38.1mm AC-DC Power Modules ROHS