JCB0324S12
Mechanical Assembly
MFR.Part #
JCB0324S12
Description
-40°C ~ 100°C 1 1.25" Length x 0.80" Width x 0.40" Height (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 1.5 kV 12V 18V 24-DIP Module, 14 Leads 250mA 3 W 36V 82% ITE (Commercial) Isolation module OCP,OVP,SCP,UVLO Through hole - Power Module/Power Supply ROHS