JTC0424D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTC0424D15
JLCPCB Part #
C5744120
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 134mA 15V 2 4W 80% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS