ISV0212S12
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ISV0212S12
Description
-40°C ~ 75°C 0.58" Length x 0.57" Width x 0.35" Height (14.7mm x 14.4mm x 9.0mm) 1 12V 167mA 18V 2 W 3 kV 4.5V 6-SMD Module 80% ITE (Commercial) Isolation module Remote On/Off Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS